Prodávané značky

Logo 3KBH

3KBH

Sortiment kožené galanterie je velice široký a pestrý, jak v barevnosti, designu, užitkovosti, ale i v cenové nabídce.Vyrábíme jak malé výrobky jako jsou klíčenky, peněženky, dokladovky, etue tak i střední koženou galanterii.Uspokojíme zákazníka s kompletní pánskou a dámskou módou, které tvoří jednotlivé kusy, popřípadě celé sety kožených aktovek, kabelek, manažerských desek, ataše kufrů a pilotních kufrů. Naše nabídka zahrnuje také specifické výrobky jako jsou  bezpečnostní kufry, sportovní kabely a další.

Zobrazit produkty výrobce 3KBH


3KBH-ZFP

Zobrazit produkty výrobce 3KBH-ZFP


Logo AMERICAN TOURISTER

AMERICAN TOURISTER

www.americantourister.cz

American Tourister je americká značka, jejíž historie sahá k roku 1933, kdy ji založil Sol Koffler a investoval do ní celoživotní úspory. Koffler byl mezi prvními, který začal vyrábět lisovaná plastová zavazadla, která byla téměř nezničitelná. V roce 1993 získala American Touristerspolečnost Samsonite. V současné době je American Touristerjednou z největších značek mezi zavazadly na světě.    

Zavazadla značky American Tourister jsou určena pro všechny cestovatele, kteří potřebují spolehlivost a eleganci vždy a všude.   

American Tourister nabízí rozsáhlou modelovou řadu kvalitních cestovních zavazadel, která jsou svěží, zábavná a barevná za dostupnou cenu.

Díky prosazované vysoké kvalitě nabízí kolekce značky American Tourister kombinaci stylu a praktičnosti a pokrývá širokou škálu cestovních zavazadel, ideálních pro všechny vaše další cesty za zábavou.

Zobrazit produkty výrobce AMERICAN TOURISTER


Logo Arwel

Arwel

www.arwel.cz

Koženou galanterii z pravé přírodní kůže pro vás navrhujeme a následně vyrábíme již od roku 1999, kdy vznikla společnost Arwel, s.r.o.

Naše výrobky jsou oblíbené zejména u zákazníků jako jsou velkoobchody, prodejny kožené galanterie, butiky, e-shopy, tiskárny nebo reklamní agentury, kterým dodáváme naše zboží s vyraženým logem jejich klientů. 

Přidejte se k našim zákazníkům, kteří si z našeho sortimentu nejvíce oblíbili:

 • dámské peněženky a kabelky,
 • dámské batůžky,
 • pánské aktovky, tašky a peněženky,
 • pánské dokladové etue,
 • číšnické peněženky a pouzdra,
 • kosmetické etue,
 • klíčenky.

Disponujeme širokou škálou materiálů a pro každý výrobek vždy vybíráme nejvhodnější kůži. Peněženky tak vyrábíme z měkkých kůží, které jsou velmi příjemné na dotek a nabízí možnost vytvoření řady zajímavých designů. Naopak třeba aktovky vyrábíme z kůží tvrdších, které zaručí jejich pevnost a dlouhou životnost.

Kvalitní přírodní kůže je stále nejpopulárnější materiál u všech věkových skupin zákazníků. Výrobky z pravé kůže jsou totiž příjemné na dotek, mají svou jedinečnou podobu a také dobrou odolnost a dlouhou životnost. Z naší široké nabídky si zajisté vyberete, tak na nic nečekejte a zkuste naši kůži!

Zobrazit produkty výrobce Arwel


Logo Baagl

Baagl

Baagl je originální česká značka, která spadá pod PRESCO GROUP. Pod touto značkou se můžete setkat s velkým množstvím aktovek a batohů, které na první pohled zaujmou svou originalitou. Mimo školní aktovky a batohy však značka nabízí i další potřeby do školy – sáčky na přezůvky, školní penály, školní desky na sešity a učebnice a mnoho dalšího. Při vývoji a výrobě všech těchto produktů je kladen důraz na kvalitu, ergonomii a především zdraví malých zákazníků. Veškeré produkty jsou navíc vyráběny s ohledem na aktuální trendy, mají moderní design, funkčnost a nadčasovost.

Zobrazit produkty výrobce Baagl


Logo Bagmaster

Bagmaster

Tradiční český výrobce školních batohů. Tato renomovaná značka zásobuje od roku 2002 český trh důmyslně řešenými školními aktovkami a batohy. Hlavní pobočka firmy je v Plzni, kde také sídlí tým kreativců a logistiků. Zde pro vás zkušení designéři vytváří zajímavé modely a atraktivní barevné kombinace, kterými se výrobky Bagmaster vyznačují.

Batohy Bagmaster jsou prostorné a praktické. Jsou vybyveny ergonomicky tvarovanými zády a anatomicky tvarovanými a polstrovanými ramenními popruhy.

Na trh s potřebami pro školáky a studenty firma dodává také pouzdra a penály, láhve na pití, pytlíky na přezuvky a svačinové boxy.

Tým našich obchodních asistentek doporučuje s velkým úspěchem batohy Bagmaster již téměř od založení firmy samotné.

Zobrazit produkty výrobce Bagmaster


Barolo

Zobrazit produkty výrobce Barolo


Bench

Zobrazit produkty výrobce Bench


Benetton

Zobrazit produkty výrobce Benetton


Logo BESTWAY

BESTWAY

Vysoce kvalitní batohy a tašky se spoustou stylu a trendů – Bestway kombinuje módu s funkčností a nabízí vám značkovou kvalitu velmi výhodných spotřebitelských cenových relacích.

Zobrazit produkty výrobce BESTWAY


BestWay - Fabrizio

Zobrazit produkty výrobce BestWay - Fabrizio


BLACK HAND

Zobrazit produkty výrobce BLACK HAND


BLACK HAWK

Zobrazit produkty výrobce BLACK HAWK


Böker

Zobrazit produkty výrobce Böker


Logo Bugatti

Bugatti

Již více než 90 let vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme kožené zboží vynikající kvality. V srdci Německého města Offenbach  založeno, dnes nás najdete v nedalekém Mühlheimu – Lämmerspiel.
Od svého vzniku se zaměřuje na kvalitní stylové doplňky s inovativním, moderním designem pro muže a ženy. V současné době se značka zařadila mezi globální hráče na trhu a nabízí široké portfolio módních doplňků. Kolekce kabelek a tašek této značky vás nadchnou svým elegantním a luxusním vzhledem i vynikajícím poměrem cena/výkon.

Zobrazit produkty výrobce Bugatti


Logo Camel Active

Camel Active

Camel active je lifestylová módní značka specializující se na outdoorovou módu s nádechem urbanistického stylu a založená v 80. letech 20. století tabákovou společností RJ Reynolds Tobacco(RJR). Majitelem master licence je od roku 2020 německá oděvní společnost Bültel Worldwide Fashion GmbH.

Rok po vydání první kolekce oblečení začala společnost CAMEL ACTIVE vyrábět řadu bot, po které následovaly další skupiny produktů: tašky, hodinky, ponožky.

Dnes CAMEL ACTIVE je oblečení, boty a doplňky pro muže a ženy, kteří chtějí vypadat stylově jak v městském prostředí, tak na cestách. Značka kombinuje vynikající funkčnost a bezvadnou německou kvalitu.
Obuv na cesty i do městského každodenního života musí být spolehlivá a odolná, proto výrobce používá při tvorbě kolekcí Camel Active pouze kvalitní materiály a moderní technologie. Designéři značky věnují zvláštní pozornost stylistické celistvosti kolekce: všechny produkty značky vypadají moderně a dokonale ladí s ostatními věcmi ležérního stylu.
Kolekce bot Camel Active jsou rozděleny do tří hlavních stylů: boty pro sportovce, pro milovníky turistiky a ležérního stylu.
Filozofií značky je již více než čtyři desetiletí vytvářet oblečení a boty, které jsou praktické i stylové.

Zobrazit produkty výrobce Camel Active


Campus

Zobrazit produkty výrobce Campus


Cappelletti

Zobrazit produkty výrobce Cappelletti


Carmelo

Zobrazit produkty výrobce Carmelo


Logo CATERPILLAR

CATERPILLAR

Za poslední století jsme rostli s našimi zákazníky. Společně jsme se změnili tak, jak se změnil svět: vytváření, budování, řešení problémů, inovace, testování, servis a zlepšování. Když si dnes zákazníci vybírají naše produkty, služby a řešení, získávají také téměř 100 let zkušeností a odborných znalostí.

Původně známá svým významným přínosem ve strojním průmyslu, americká společnost Caterpillar Inc., přetavila svou excelenci do oblasti módy. CAT si udržuje pověst nadčasovosti a tento přístup se odráží ve všem. Specializuje se nejen na obuv a doplňky, ale i na oblečení a zavazadla, a tím posouvá hranice mezi outdoorovým šarmem a městským stylem.

Zobrazit produkty výrobce CATERPILLAR


CHARM LONDON

Zobrazit produkty výrobce CHARM LONDON


Charmel

Zobrazit produkty výrobce Charmel


Logo Collonil

Collonil

Jaká je historie značky Collonil? Tato značka se zrodila v Berlíně. Základní kámen úspěchu byl položen ve dvou malých místnostech v Köpenicker Straße v Berlíně v roce 1909. Podnik začal vyrábět „oleje“ a celou řadu prostředků pro péči o obuv pod značkou Collonil a začal rychle prosperovat. Začínali jako tři zakladatelé – Karl Esslen a bratři Salzenbrodtové – expandovali a přestěhovali se do nových prostor na Schlesische Straße. Další přesun následoval v roce 1921 do Mühlenbecku, města asi pět kilometrů východně od Berlína. 

Po druhé světové válce se bratři Salzenbrodtové rozhodli se přestěhovat do Západního Berlína, kde měli podnikatelé lepší podmínky. Protože se s nimi rodina Esslenů nepřestěhovala, Collonil začal obchodovat jako rodinný podnik, který se v roce 1952 stal Salzenbrodt GmbH & Co KG. V tomto roce se společnost naposledy přestěhovala do současného sídla společnosti, do továrny o rozloze 14 000 metrů čtverečních poblíž Berlína Wittenau. Právě zde má společnost dodnes své sídlo a výrobní areál.

Postupem času byly založeny další záhraniční pobočky Collonil Vienna, Collonil France a Collonil ASP Dánsko. Collonil působí na mezinárodní úrovni již dlouhou dobu, dokonce i po 100 úspěšných letech podnikání se značka stále považuje za věrnou svému původu a "Made in Germany" je termín, který označuje vysoce kvalitní a spolehlivé produkty. Rozsáhlé odborné znalosti, nejnovější technologie a vysoce kvalitní suroviny jsou vlastnosti, které charakterizují Collonil.

Produkty značky Collonil se prodávají v přibližně 82 zemích světa. Vysoce kvalitní péče o boty, povrchy a kůži jsou prostě nezbytné. Export po celé Evropě nadále vzkvétá a nyní je Collonil velmi žádaný i ve vzdálených zemích světa v Japonsku, Číně, Austrálii a Tchaj-wanu až po Střední východ a USA. Kvalita výrobků je nekompromisní již více jak 100 let lidé důvěřují značce Collonil v záležitostech spojených s péčí o obuv, kožené výrobky a povrchy. Collonil využívá inovativní schopnosti, a také věnuje úsilí s ohledem na kompatibilitu produktů s životním prostředím. 

Zobrazit produkty výrobce Collonil


Conti

Zobrazit produkty výrobce Conti


Coocazoo

Zobrazit produkty výrobce Coocazoo


COOL

Zobrazit produkty výrobce COOL


Cosset

Zobrazit produkty výrobce Cosset


Česká výroba

Zobrazit produkty výrobce Česká výroba


Logo d&n

d&n

Německá firma DN ledervaren byla založena roku 1996. Sídlo firmy je Hachenburgu.

Z počátku historie firmy se výroba zaměřovala na kožené výrobky, aktovky, spisovky, atache kufry a tašky pro byznys sektor. V pozdějších letech začala firma pracovat na vývoji a výrobě cestovních kufrů a zavazadel. Všechny její výrobky jsou opatřeny ISO certifikacemi. V roce 2007 se firma v rámci svého rozvoje a z důvodů lepší optimalizace logistických procesů přestěhovala do nového, moderního skladu, kde sídlí dodnes.

Motem této firmy je poskytnout kvalitní a cenově dostupná cestovní zavazadla.

S touto firmou spolupracujeme již cca 15 let a pravidelně udržujeme kontakt přímo s jejími majiteli. 

Zobrazit produkty výrobce d&n


debbi

Zobrazit produkty výrobce debbi


derby

Zobrazit produkty výrobce derby


Diddl

Zobrazit produkty výrobce Diddl


Disney

Zobrazit produkty výrobce Disney


Doba ledová

Zobrazit produkty výrobce Doba ledová


Doppler

Zobrazit produkty výrobce Doppler


DUP

Zobrazit produkty výrobce DUP


Elega

Zobrazit produkty výrobce Elega


Logo ENRICO BENETTI

ENRICO BENETTI

Historie značky Enrico Benetti začala ve městě Helmond, v Nizozemsku, v roce 1946. Od počátku se značka zaměřovala na výrobu kvalitních a funkčních zavazadel s důrazem na moderní design a dostupnost pro širokou veřejnost. V průběhu let se ale Enrico Benetti rozrostl a stal se známým na mezinárodním trhu. Dnes se zaměřuje na kombinaci kvality, designu a praktičnosti ve svých výrobcích a nabízí širokou škálu produktů pro různé účely, včetně cestování, každodenního nošení a sportovních aktivit. Enrico Benetti si získal popularitu díky svému důrazu na detaily, odolnosti materiálů a funkčnosti svých výrobků. Značka se zároveň snaží sledovat aktuální módní trendy a nabízí cenově dostupné produkty pro širokou škálu zákazníků.

Zobrazit produkty výrobce ENRICO BENETTI


Erbe Solingen

Zobrazit produkty výrobce Erbe Solingen


Logo Esprit

Esprit

Esprit (zapisováno jako ESPRIT) je oděvní společnost a mezinárodní značka oblečení a prodávající dámské, pánské i dětské oblečení. Značka se specializuje nejen na trendy oblečení, dámské, pánské i dětské boty, ale také na doplňky – kabelky, peněženky, šály, šátky, hodinky, šperky a parfémy, plavky a spodní prádlo. Specifickým znakem pro tuto značku je kvalita materiálu, pohodlí při nošení a vstřícný přístup k zákazníkům

Zobrazit produkty výrobce Esprit


Estelle

Zobrazit produkty výrobce Estelle


EYE

Zobrazit produkty výrobce EYE


fabrizio

Zobrazit produkty výrobce fabrizio


Famito

Zobrazit produkty výrobce Famito


Fiorucci

Zobrazit produkty výrobce Fiorucci


FLORENCE

Zobrazit produkty výrobce FLORENCE


Gabor

Zobrazit produkty výrobce Gabor


Genevian

Zobrazit produkty výrobce Genevian


Glüxklee

Zobrazit produkty výrobce Glüxklee


Hajn

Zobrazit produkty výrobce Hajn


Hama

Zobrazit produkty výrobce Hama


Logo Hedgren

Hedgren

www.hedgren.com

Psal se rok 1993, když značka Hedgren začala navrhovat kabelky s jednou, jednoduchou myšlenkou: vyrábět tašky, které budou sloužit potřebám každodenního života a zaručit se, aby vypadaly dobře.

Tento obecný přístup je pro Hedgren zásadní i dnes, ačkoliv si v průběhu let uvědomili, že funkčnost není určená počtem přihrádek, kapes nebo zipů, které taška má. Funkčnost je definována pocitem, který klienti z kabelek mají.

Právě proto se značka Hedgren stále vyvíjí, aby mohla vyrábět něco víc než jen funkční kabelky, které vypadají dobře, nebo stylové batohy s několika praktickými prvky. Jejich cíl je prostý. Vyrobit kabelku, která se stane vaším naprostým favoritem. Tečka. Tašku, kterou budete nosit denně, protože snadno pojme veškeré vaše nezbytnosti. Tašku, která ukáže, že máte vkus.

Díky své mnohaleté historii se společnost Hedgren stala celosvětovou značkou, která prodává jak online, tak prostřednictvím svých prodejen ve více než 53 zemích světa. Zboží značky Hedgren najdete v mnoha světových metropolích jako je například Paříž, Šanghaj a Sydney.

Zobrazit produkty výrobce Hedgren


HELLIX

Zobrazit produkty výrobce HELLIX


herlitz

Zobrazit produkty výrobce herlitz


Hide & Stitches

Zobrazit produkty výrobce Hide & Stitches


HJP

Zobrazit produkty výrobce HJP


IL GIGLIO

Zobrazit produkty výrobce IL GIGLIO


INDEE

Zobrazit produkty výrobce INDEE


ITALY

Zobrazit produkty výrobce ITALY


Jack Wolfskin

Zobrazit produkty výrobce Jack Wolfskin


Logo Kellermann

Kellermann

Společnost se vrací k velmi staré tradici Solingenu. Gustav Kellermann byl po desetiletí autorizovaným signatářem a později partnerem v továrně na ocelové zboží F. Koellera v Solingenu. Matka výše zmíněného Wilhelma a Wernera pochází z jedné z nejstarších podnikatelských rodin s ocelářským zbožím v Solingenu, z rodiny Vohs.
 
Tovární značka „Tři meče stojící na vrcholu“ znamená symbol jednoty a síly, je symbolem starověkého cechu mečířů a metařů od roku 1584 a byla mezinárodně registrována a chráněna pro firmu Kellermann & Co. říšským patentem. úřadu a později Federálního patentového úřadu.
 
Po ukončení vysokoškolského vzdělání absolvovali společníci Wilhelm a Werner Kellermannovi praktické vyučení v interním a externím prodeji u jedné z nejrespektovanějších společností na výrobu a export ocelářského zboží a vytvořili tak nejlepší podmínky a odborné znalosti pro založení vlastní společnosti.
 
Díky pečlivému řízení a chytrému omezení na omezený výrobní sortiment firma Kellermann & Co. dobře zvládla extrémně těžká a nepřehledná léta mezi dvěma světovými válkami. Krátce po krachu v roce 1945 mohla společnost Kellermann & Co., Drei Schwerter GmbH obnovit svou činnost a v souladu se starou solingenskou tradicí byla rozšířena na společnost odpovídající místní ekonomické struktuře.
 
Administrativní sídlo bylo přesunuto do Wermelskirchenu u Solingenu. Společnost byla založena v roce 1973 Wernerem Kellermannem Jr. (nar. 1942), který po dobrém školení doma i v zahraničí přivedl 75letou společnost DREI SCHWERTER Manikurstahlwaren k další expanzi a skvělé pověsti a s ní i vlastní a exkluzivní značku „Three Swords“, která existuje již více než 400 let.
 
V rodinné firmě od roku 1971 pracuje i paní Catrien Kellermann. Od října 1996 pokračuje pan Lars Kellermann ve firemní tradici Kellermann & Co., Drei Schwerter GmbH jako junior a od října 2005 jako výkonný ředitel.

Zobrazit produkty výrobce Kellermann


KNIRPS

Zobrazit produkty výrobce KNIRPS


Kristy.X

Zobrazit produkty výrobce Kristy.X


Lagen

Zobrazit produkty výrobce Lagen


Le Sands

Zobrazit produkty výrobce Le Sands


LederArt

Zobrazit produkty výrobce LederArt


LeSands

Zobrazit produkty výrobce LeSands


Luigi Benetton

Zobrazit produkty výrobce Luigi Benetton


MAVERICK

Zobrazit produkty výrobce MAVERICK


MAXFLY

Zobrazit produkty výrobce MAXFLY


MUSTANG

Zobrazit produkty výrobce MUSTANG


Navigator

Zobrazit produkty výrobce Navigator


Neus

Zobrazit produkty výrobce Neus


New Bags

Zobrazit produkty výrobce New Bags


New design

Zobrazit produkty výrobce New design


New Wave

Zobrazit produkty výrobce New Wave


NITRO

Zobrazit produkty výrobce NITRO


Noelia Bolger

Zobrazit produkty výrobce Noelia Bolger


Old River

Zobrazit produkty výrobce Old River


Old West

Zobrazit produkty výrobce Old West


Osprey

Zobrazit produkty výrobce Osprey


O´neill

Zobrazit produkty výrobce O´neill


pacsafe

Zobrazit produkty výrobce pacsafe


PELLETTERIA GIADA

Zobrazit produkty výrobce PELLETTERIA GIADA


Peněženky-tašky s.r.o.

Zobrazit produkty výrobce Peněženky-tašky s.r.o.


Penny Belts

Zobrazit produkty výrobce Penny Belts


POYEM

Zobrazit produkty výrobce POYEM


PUNTA

Zobrazit produkty výrobce PUNTA


R&B Mědílek s.r.o.

Zobrazit produkty výrobce R&B Mědílek s.r.o.


Reisenthel

Zobrazit produkty výrobce Reisenthel


Reisenthel + Knirps

Zobrazit produkty výrobce Reisenthel + Knirps


RuMe

Zobrazit produkty výrobce RuMe


S.Fiorentino

Zobrazit produkty výrobce S.Fiorentino


s.Oliver

Zobrazit produkty výrobce s.Oliver


Samsonite

Zobrazit produkty výrobce Samsonite


Sára

Zobrazit produkty výrobce Sára


SEGALI

Zobrazit produkty výrobce SEGALI


Spago!

Zobrazit produkty výrobce Spago!


step by step

Zobrazit produkty výrobce step by step


Stoppel

Zobrazit produkty výrobce Stoppel


Sudhaus

Zobrazit produkty výrobce Sudhaus


TAMARIS

Zobrazit produkty výrobce TAMARIS


TANGERIN

Zobrazit produkty výrobce TANGERIN


Target

Zobrazit produkty výrobce Target


Tatonka

Zobrazit produkty výrobce Tatonka


The British Brand

Zobrazit produkty výrobce The British Brand


Tinker Bell

Zobrazit produkty výrobce Tinker Bell


TOM TAILOR

Zobrazit produkty výrobce TOM TAILOR


Tomáš

Zobrazit produkty výrobce Tomáš


Top Model

Zobrazit produkty výrobce Top Model


Topgal

Zobrazit produkty výrobce Topgal


TRAVEL' N ' MEET

Zobrazit produkty výrobce TRAVEL' N ' MEET


Uniko

Zobrazit produkty výrobce Uniko


VAUDE

Zobrazit produkty výrobce VAUDE


VICTORINOX

Zobrazit produkty výrobce VICTORINOX


Winx

Zobrazit produkty výrobce Winx


Winx club

Zobrazit produkty výrobce Winx club


WORLDPACK

Zobrazit produkty výrobce WORLDPACK


YES SOLINGEN

Zobrazit produkty výrobce YES SOLINGEN


Zake

Zobrazit produkty výrobce Zake


Nabídka obchodu
Ověřeno zákazníky
 • Anonymní
  100%
  Cena, Rychlost
  Jako jediný tento obchod měl set kde bylo vše co jsme potřebovali bez zbytečných věci okolo.
  Kvalita komunikace:
 • Anonymní
  100%
  Obchod měl týden dovolenou, což chápu, i tak mě zboží dorazilo za dva dny po jejich dovolené. Jsem spokojená a děkuji.
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Kvalita komunikace:
 • Anonymní
  100%
  Velice ochotný pan majitel, dobra komunikace, rychlá doprava.
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Kvalita komunikace:

Hodnocenní na zbozi.cz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

Kožené zboží SÁRA

Telefon: +420 722 939 388
Mobil: +420 602 587 570

E-mail: info@sara-jbc.cz

Prodejna:
Kožené zboží SÁRA
Klimentov 190, Mariánské Lázně

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Rady pro výběr zboží

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Podporované platby